E-Ticaret Eğitim Seti 3. Baskı ile Çok Yakında Tüm Kitapçılarda ve Kodlab.tv'de


Sesli Oku
E-Ticaret Eğitim Seti 3. Baskı ile Çok Yakında Tüm Kitapçılarda ve Kodlab.tv'de

İki baskısı da hızla tükenen kitabın üçüncü baskısı yine Kodlab Yayın Evi aracılığı ile çıkıyor. İlk iki baskısının üstüne piyasadan örneklerin eklendiği kitap, özellikle tecrübe açısından kullanıcıya daha kalıcı bir deneyim sunmak amacıyla Trunçgil'de gerçekleştirilen intermobilya.com e-ticaret sitesinin alt yapısının anlatıldığı bir kaynağa dönüştürülmüştür. Dolayısıyla e-ticaret uygulaması yazarken karşılaşılacak problemlere daha deneyimsel bir izlenim sunacak olan kitabın videolu anlatımlarına da Kodlab.tv'den ulaşılabilecektir.

Kitabın basın bülteni şu şekildeydi: 

Günümüz dünyasında gittikçe büyüyen sektörlerden biri olan sanal mağazacılık, birden bire toplumlarda yeni yeni öğretiler, kavramlar meydana getirmiştir. Kendinizi bu yeniliklere adapte edebilmek için çeşitli kavramlar öğrenilmelidir. Mesela bir programlama dili. Bunu da öğrenmeniz yetmiyor. Veritabanı programcılığını da öğrenmeniz gerekli. Maalesef ki bunlarla da iş bitmiyor. Bunları sağlam bir projeye dönüştürebilmeniz ise yoğun bir çalışma ve birikim gerektiriyor. Bu birikimi edinebilmek için Türkçe kaynaklar yetersiz kalıyor.

İşte bu alanda eksiklikleri giderebilmek için, yazılan bu kaynak ile adeta öğrenmeyi zevk haline getireceksiniz. Ezber bozacak metotlar içeren bu kitap size farklı bir bakış açısıyla e-ticaret yazılımını öğretebileceği gibi; bir projenin geliştirilebilirliği bakımından çeşitli örnekler de sunacak. Sözü ve kodu fazla uzatmadan kestirme bir yol izleyen kitap; hedef pazarı gittikçe büyüyen bu sektörün kapılarını da size ardına kadar açacaktır.

 

İletişim

İletişim


Emek Ofis: Emek Mh. Cemil Alevli Cad. Asım Bey Apt. Altı 4/A Şehitkamil/Gaziantep

Teknopark Ofis: Yamaçtepe Mh. Gaziantep Teknopark A Blok B-3 Şahinbey/Gaziantep

+90 546 256 5627

info@truncgil.com

Takip Edin