Uygulamalarda Bugün: VERO


Sesli Oku
Uygulamalarda Bugün: VERO

Uygulamalarda Bugün: VERO

Her geçen gün uygulama sayısı artmakta ve bizler hangi uygulama daha iyi daha verimli olduğunu anlamak için uygulamaları indirip test ediyoruz. Genellikle birçoğunu siliyoruz. Fakat Trunçgil ailesi olarak sizler için her gün en verimli uygulamaları seçip sizlerle paylaşacağız. Bu uygulamaları  “uygulamalarda bugün” köşemizde bulabileceksiniz.

Uygulamalarda bugün vero!  Yeni bir sosyal medya uygulaması olan vero geçen seneden beri varlığını sürdürmeye devam ediyor fakat son zamanlarda sesini daha çok duyurmayı başardı. Bu sosyal medya uygulamasının yola çıkma hedefi “daha az sosyal medya, daha fazla sosyal yaşam” .  Bu durumdan da anlaşılacağı gibi vero da, fotoğraf, müzik, kitap, bağlantı, film/TV ve yer olmak üzere 6 alan bulunmakta. İstediğiniz alandan içeriklere ulaşmanız kolaylaşıyor ve sosyal yaşam kaliteniz artıyor.

Vero’nun en sevilen özelliği ise arkadaş kategorisi oluşturması yani yeni birini eklerken tanıdık ya da yakın arkadaş kategorilerinden birine ekleyebiliyorsunuz.  Bunu yaparken karşı taraf hangi arkadaş kategorisinde olduğunu göremiyor.

 

Türkçe dil seçeneği olan vero da takip etme özelliği ve olmazsa olmaz sohbet seçeneği bulunmakta. Sizlerde vero’ yu denemek isterseniz  App Store , Google Play Store linklerini buraya bırakıyoruz.

İletişim

İletişim


Emek Ofis: Emek Mh. Cemil Alevli Cad. Asım Bey Apt. Altı 4/A Şehitkamil/Gaziantep

Teknopark Ofis: Yamaçtepe Mh. Gaziantep Teknopark A Blok B-3 Şahinbey/Gaziantep

+90 546 256 5627

info@truncgil.com

Takip Edin